سامانه های یکپارچه راهبران (ERP)

راهبران برای بنگاه ها و کسب و کارهای بزرگ و متوسط خدماتی، بازرگانی و تولیدی سیستم های نرم افزاری یکپارچه در حوزه های سرمایه انسانی، بازرگانی، اداری و مالی ارائه می نماید. این سیستم ها هم به صورت یکپارچه و در کنار سایر ماژول ها و هم به شکل سیستم های مجزا قابل بهره برداری می باشد. راهبران برای بنگاه ها و کسب و کارهای بزرگ و متوسط خدماتی، بازرگانی و تولیدی سیستم های نرم افزاری یکپارچه در حوزه های سرمایه انسانی، بازرگانی، اداری و مالی ارائه می نماید. این سیستم ها هم به صورت یکپارچه و در کنار سایر ماژول ها و هم به شکل سیستم های مجزا قابل بهره برداری می باشد.

مدیریت کسب و کار زمانی موثر است که در مرکز آن، مدیریت مالی ماهری قرار گیرد. برای افزایش سطح کنترل شما بر نتایج و عملکرد کسب و کار، استفاده از ابزاری مناسب که اطلاعاتی دقیق، فوری، قابل اعتماد و بدون خطا را فراهم آورد، ضروری است. راهبران با مطالعه و تحلیل دقیق فرآیندهای مالی سازمان‌های بزرگ و با به‌کارگیری بهترین تجربیات موجود در این حوزه، راهکار یکپارچه مالی خود را عرضه می‌نماید. این راهکار، تسهیل کننده متنوع ترین نیازهای کسب و کار در حوزه مالی می باشد و می‌تواند به شیوه‌ای جامع، مشکلات موجود در این حوزه سازمانی را حل کند

  اطلاعات بیشتر

یكی از ابزارهای مهم برای ایجاد تحول و بقای سازمان و رسیدن به هدفها و رسالت‌های موردنظر، ، منابع انسانی است، جهانی شدن، کمبود نیروی کار ماهر و متعهد، هرم تصمیم گیری، عدم شناخت نیاز کارکنان، بی برنامگی، عدم شایسته سالاری، تبعیض، بهره وری ناکافی منابع انسانی، بی انگیزگی، عدم مشارکت کارکنان، ترک همکاری کارکنان باسابقه از جمله چالش های پیش روی مدیران منابع انسانی در سازمان است.. راهبران با مطالعه و تحلیل فرایندهای سازمان­های بزرگ و با بهره گیری از بهترین تجربیات این حوزه، راهکار یکپارچه مدیریت منابع انسانی خود را عرضه می­نماید. این راهکار، میتواند پاسخگوی چالش‌های فراروی مدیران منابع انسانی قرار گیرد و‌ بستر مناسبی را برای تصمیمات مهم مدیریتی در خصوص سازمان و برنامه‌ریزی منابع انسانی فراهم آورد.

  اطلاعات بیشتر

وقتی در موجودی انبار اشتباهی رخ می‌دهد سایر فرایندها نیز دچار مشکل می‌شود. حتی ممکن است عملیات فروش به دلیل نبود کالای آماده جهت عرضه دچار مشکل شود. هزینه سالانه نگهداری کالا در انبار به طور معمول حدود ۲۰ تا ۴۰ درصد از متوسط ارزش موجودی انبار است و غالباً وضعیت نقدینگی کسب و کار با محصولاتی که به فروش نرفته ارتباط تنگاتنگی دارد. مدیریت بهینه فرآیند فروش، می‌تواند نقش به‌سزایی در حفظ مشتری به عنوان یک مشتری وفادار داشته باشد. راهبران با مطالعه و تحلیل دقیق فرآیندهای بازرگانی سازمان‌های بزرگ و با به‌کارگیری بهترین تجربیات موجود در این حوزه، راهکار یکپارچه بازرگانی خود را عرضه می‌نماید. این راهکار، پاسخگوی چالش‌های فراروی مدیران بازرگانی سازمان‌هاست و می‌تواند به شیوه‌ای جامع، مشکلات این حوزه را ساماندهی نماید

  اطلاعات بیشتر

مدیریت یک تیم بزرگ از نیروهای ستادی در سازمان یک چالش بزرگ برای مدیران اجرایی محسوب می شود و بار مالی زیادی را به سازمان تحمیل می‌نماید. این امر به ویژه برای کسب و کارهای امروزی که می‌بایست بیشترین توان مالی خود را برای تحقیق و ‌‌توسعه صرف نمایند، نمود بیشتری دارد.  سامانه های اداری راهبران با رویکرد کاهش بار کاری فرایندهای اداری، کاهش هزینه های ناشی از نیروهای ستادی و افزایش سرعت گردش کاری طراحی شده اند. با بهره گیری از این سامانه ها توان پاسخگویی سازمان و سرعت خدمات رسانی به مشتریان افزایش می یابد و مزیت رقابتی پایداری نسبت به رقبا ایجاد خواهد شد.

  اطلاعات بیشتر

سایر محصولات راهبران

راهبران با تکیه بر تخصص، تجربه و دانش سرمایه های انسانی خود و با بهره‌گیری از توان همکاری با شرکت‌های معتبر جهانی در این حوزه به ارائه راهکارهای مبتنی بر فناوری اطلاعات برای سازمان ها و شرکت های متوسط و بزرگ می پردازد. محصولات راهبران در زمینه های مختلف انعطاف پذیری و چابکی سازمانی را ارائه می دهد که منجر به مزیت رقابتی می گردد.

یکی از وجوه بارز هزاره سوم، گسترش فزاینده فناوری اطلاعات و ارتباطات و در نتیجه تبدیل شدن نیروی انسانی سازمان‌ها به دانشگران و عامل‌های دانشی و پررنگ‌تر شدن نقش سرمایه انسانی سازمان‌ها در پیش‌برد اهداف سازمان‌هاست سازمان‌های عصر حاضر در خصوص سرمایه انسانی با چالش‌های زیادی دست به گریبان هستند. بروز این قبیل چالش‌ها در سازمان، بهره­وری اندک، هدررفت منابع و کاهش انگیزه کارکنان را موجب می‌شود و سازمان را از رسیدن به اهداف خود باز می­‌دارد راهبران با مطالعه و تحلیل دقیق فرایندهای سازمان­های بزرگ و با بکارگیری بهترین تجربیات موجود در این حوزه، راهکار یکپارچه مدیریت سرمایه انسانی خود را عرضه می­نماید. سازمان‌ها می توانند با بهره‌گیری از این راهکار، فرایندهای کاری را تدوین و با بهره گیری از سامانه مدیریت فرایند کسب و کار (BPMS) آنها را راهبری و در بستر وب  اجرا ­نمایند.

  اطلاعات بیشتر

راهبران به شرکت ها در رشد کسب و کار ، افزایش سود، به حداکثر رساندن بهره وری عملیاتی و کنترل ریسک ها کمک می کند، به گونه ای که شرکت ها می توانند با تلاش کمتر سریعتر عمل نمایند و به مدیریت و خودکارسازی فرآیندهای کاری خود بپردازند. مدیریت فرآیند کسب و کار راهبران از طراحی و پیاده سازی انواع فرآیندها و جریان های مدیریتی پشتیبانی می کند و به شما این امکان را می دهد تا بتوانید با مدل سازي فرايند کسب وکار به مزيت‌هاي رقابتي دست يابید.

  اطلاعات بیشتر

سامانه فروشگاهی راهبران با ساختار منعطف خود قادر است از تمامی کسب و کارهای کوچک مانند سوپر مارکت ها که یک صندوق و یک انبار دارند تا کسب و کارهای بزرگ که دارای چندین شعبه و انبار هستند پشتیبانی کند. این سامانه به علت تحت وب بودن به شما این امکان را می دهد که بتوانید در هر لحظه و هر مکانی با هر وسیله ای که امکان اتصال به اینترنت را دارد از وضعیت کسب و کار خود مطلع شوید.

  اطلاعات بیشتر

راهبران، با بهره گيري از آخرين تكنولوژي‌هاي روز دنيا و منطبق برقوانين و فرآيندهاي انتخابات در ايران و نيز آيين نامه هاي خاص هر انتخابات به ارائه ی راهکاردر خصوص نحوه برگزاري انتخابات الكترونيكي از ابتدا تا انتها و ساير موارد مربوطه می پردازد. این راهکار به اصناف, اتحادیه ها و تشکل های حرفه ای کمک می کند تا به انتخاب نمایندگان و اعضای هیت رئیسه خود با سهولت و امنیت بالا بپردازند.

  اطلاعات بیشتر

یکپارچه سازی اطلاعات در سراسر سازمان و ارائه گزارش دهی و تجزیه و تحلیل های صورت گرفته منجر به صرف زمان کمتر در پاسخ دهی به درخواست ها می گردد و کاربران تجاری زمان کمتری جهت جستجوی اطلاعات صرف می کنند.هوشمندی تجاری راهکاری است که مدیران سطوح مختلف یک سازمان از آن استفاده می نمایند به نحوی که بتوانند تصمیمات خود را هوشمندانه، مدبرانه و مبتنی بر حقایق و اطلاعات ذخیره شده اتخاذ کنند. هوشمندی تجاری راهبران برای شما اطلاعات مورد نیاز در زمان مد نظر و به شکل صحیح ارائه می کند.

  اطلاعات بیشتر