سازمان‌ها می توانند با بهره‌گیری از سامانه مدیریت سرمایه انسانی راهبران، فرایندهای کاری را تدوین و در بستر وب اجرا نمایند. این سازوکار سبب میشود که کار مدیریت سرمایه انسانی سازمان به صورت سیستماتیک و یکپارچه و همگام با دیگر اهداف سازمانی به پیش رود.

  اطلاعات بیشتر

راهبران به شرکت ها در رشد کسب و کار ، افزایش سود، به حداکثر رساندن بهره وری عملیاتی و کنترل ریسک ها کمک می کند، به گونه ای که شرکت ها می توانند با تلاش کمتر سریعتر عمل نمایند و به مدیریت و خودکارسازی فرآیندهای کاری خود بپردازند. مدیریت فرآیند کسب و کار راهبران از طراحی و پیاده سازی انواع فرآیندها و جریان های مدیریتی پشتیبانی می کند و به شما این امکان را می دهد تا بتوانید با مدل سازي فرايند کسب وکار به مزيت‌هاي رقابتي دست يابید.

  اطلاعات بیشتر

سامانه فروشگاهی راهبران با ساختار منعطف خود قادر است از تمامی کسب و کارهای کوچک مانند سوپر مارکت ها که یک صندوق و یک انبار دارند تا کسب و کارهای بزرگ که دارای چندین شعبه و انبار هستند پشتیبانی کند. این سامانه به علت تحت وب بودن به شما این امکان را می دهد که بتوانید در هر لحظه و هر مکانی با هر وسیله ای که امکان اتصال به اینترنت را دارد از وضعیت کسب و کار خود مطلع شوید.

  اطلاعات بیشتر

راهبران، با بهره گيري از آخرين تكنولوژي‌هاي روز دنيا و منطبق برقوانين و فرآيندهاي انتخابات در ايران و نيز آيين نامه هاي خاص هر انتخابات به ارائه ی راهکاردر خصوص نحوه برگزاري انتخابات الكترونيكي از ابتدا تا انتها و ساير موارد مربوطه می پردازد. این راهکار به اصناف, اتحادیه ها و تشکل های حرفه ای کمک می کند تا به انتخاب نمایندگان و اعضای هیت رئیسه خود با سهولت و امنیت بالا بپردازند.

  اطلاعات بیشتر

یکپارچه سازی اطلاعات در سراسر سازمان و ارائه گزارش دهی و تجزیه و تحلیل های صورت گرفته منجر به صرف زمان کمتر در پاسخ دهی به درخواست ها می گردد و کاربران تجاری زمان کمتری جهت جستجوی اطلاعات صرف می کنند.هوشمندی تجاری راهکاری است که مدیران سطوح مختلف یک سازمان از آن استفاده می نمایند به نحوی که بتوانند تصمیمات خود را هوشمندانه، مدبرانه و مبتنی بر حقایق و اطلاعات ذخیره شده اتخاذ کنند. هوشمندی تجاری راهبران برای شما اطلاعات مورد نیاز در زمان مد نظر و به شکل صحیح ارائه می کند.

  اطلاعات بیشتر

راهبران با تکیه بر تخصص، تجربه و دانش سرمایه های انسانی خود و با بهره‌گیری از توان همکاری با شرکت‌های معتبر جهانی در این حوزه به ارائه راهکارهای مبتنی بر فناوری اطلاعات برای سازمان ها و شرکت های متوسط و بزرگ می پردازد. محصولات راهبران در زمینه های مختلف انعطاف پذیری و چابکی سازمانی را ارائه می دهد که منجر به مزیت رقابتی می گردد.